הדרכות יצירה שלי שפורסמו במדיות השונות

עד היום השתתפתי בקרוב ל-80 תכניות טלוויזיה בערוצים השונים כמנחה (הופ!, בית+, טבע הדברים), כמגישת פינה (כאן 11) וכאורחת (שורדות בבית', 'לבחור נכון-מיכל צפיר', 'העולם הבוקר' 'אודטה', 'פאולה וליאון' ועוד). במקביל הוצאתי מגזין יצירה להפקת ימי הולדת בבית, תרגמתי את הספר 'מדריך הטכניקות לציור במשיכת מכחול אחת', וכתבתי מתכוני יצירה למגזינים שונים ('לאישה', 'סגנון', 'נישה' ועוד), אתרי אינטרנט (YNET, מאקו, NRG), שימשתי כפרזנטורית של רשת חנויות יצירה (גרפוס) ואפילו הגשמתי חלום שיצירה שלי תככב על כריכת ספר (הוצאת 'זמורה ביתן'). מדי פעם אשתף כאן מההדרכות שאני אוהבת במיוחד ושיכולות להיות רלוונטיות. את יתר הסרטונים שיש בידי ניתן לראות בערוץ היוטיוב שלי.

שידת עץ הופכת לפריט רטרו

דקופאז' היא טכניקה פשוטה לשדרוג רהיטים, העושה שימוש בשכבות של נייר ודבק. בואו ללמוד איך לשפץ באמצעותה ארונית שינה ישנה, שלב אחר שלב

פורסם בלאשה ובאתר YNET

כריכת הספר "גם השמש היא כוכב"

תיעוד קצרצר שלי "מתרגמת" את היצירה שעל כריכת הספר מאנגלית לעברית. היצירה בגודל 80*120 ס"מ והיא מוצגת במשרדי הוצאת 'כנרת-זמורה-דביר'.

פרפרים מבקבוקי פלסטיק

את הפרפרים הללו הכנתי לראשונה בשנת 2004 ומאז אני לא מפסיקה. הם כל כך ורסטיליים בחומרי הגלם ובשימוש (כמגנטים, קישוטי קיר, אלמנטים למובייל וכן לקישוט הגינה). והמיחזור- זה כבר בונוס ענקי לטבע וגם לנו.  אז לקראת עונת האביב וחג החירות – ממליצה בחום שתכינו איזה פרפר. או עשרה.

הנחיית התכנית 'פשוט ליצור' בערוץ בית+

צמידים ממקלות רופא

יצירה קיצית וקלילה. ניתן לקשט עם וושי טייפ, טושים, לצבוע עם צבעי אקריליק למראה אטום או גואש למראה שקוף (אם צובעים עם גואש צריך להניח לייבוש חוזר בכוס כדי לשמור על הצורה)

מתנה למארח.ת

שילוב בין החגיגי לשימושי – נביא את האוכל בכלי שעיטרנו לבד והוא המתנה עצמה.

פורסם באתר מאקו 

בובות משחק והצגה

ארבעת הבנים מההגדה היוו את ההשראה שלי ליצירה הזו, אבל תכלס' זה ממש לא חייב להיות קשור לפסח. ניתן ליצור כל דמות ולהיעזר בכל חומר שיש בבית ליצירת המראה הרצוי, האפיון והקישוט וליצור לנו בובות למשחק והצגה.

עשרת מכות מצריים

המחזה של עשרת מכות מצריים בעזרת בריסטולים צבעוניים, מנקבי צורות, מדבקות, טושים, דבק ומספריים.

פורסם באתר GOOD MOTHER

משה חמוד בתיבה מקליפת אגוז

טל צפריר הכינה משה כזה עבור גורי לינרו, לפני לא מעט שנים. אני המשכתי את הרעיון והפכתי אותו למשחק . אפשר לתת לו לצוף או לכוון אותו בעזרת נשיפות דרך קשית שתיה

מתוך התכנית 'פאולה וליאון' בערוץ 13

רוצה לקבל הודעה כל פעם שעולה פוסט חדש?